Navigace
Domů
Magazín
Kalendář

Jsem-Pes

Kalendář

12. květen
Praha

Call of Puppy: Lasergame di Praga

Sport
 
Kdy: Neděle 12. 5. 2024 17:00 – 19:00
Kde: LazerFun
Pořádá: PuppSpace
Info u: Zorry-ThePup
Zdravíme veškerou antropomorfní zvířenu a Páníčky.

Rozhodli jsme se pro další kolo Call of Puppy, opět lasergame večer, plný světel, zábavy a sportovního vyžití. Po úspěšných ostravských setkáních a nadupané Bratislavě nezapomínáme ani na pražská zvířátka. Bohužel jsme limitováni počtem maximálních účastníků, takže bude NEZBYTNÉ přihlášení přes formulář, stejně tak jako na naše bowlingová setkání či jiné akce.
Pokud bude extrémní zájem, je možné vytvořit arénu až pro 30 lidí(což neočekáváme, ale lepší být připraven :grinning:


Aréna:
Po zkušenostech jsme zvolili větší arénu LazerFun v pražském Hloubětíne. Podnik nabízí dvě arény, které můžeme naplnit 2x 12-16 hráčů. Díky tomu si můžeme akci užít všichni najednou a nebudeme muset čekat, než se udělá volno.
Budou 3 kola + 20 min pauza na občerstvení a odpočinutí mezi jednotlivými hrami.
Při vstupu můžete za vratnou zálohu dostat klíče od skříňky na odložení věcí, mají zde šatny na převlečení, (což opravdu doporučuji, protože se zapotíte).


Místo:
Kardašovská 394/2
Praha - Hloubětín
198 00

Spoje:
Metro- Linka B - Hloubětín (10 minut pěšky nebo přestoupit na tramvaj)
Bus- Lehovec - linka 186
Tramvaj -Lehovec - linky 25 a 19


Parkování:
V okolí nejsou zóny = parkování zdarma. Nejlepší parkování je hned u vchodu do zázemí (3-4 místa), přes celé parkoviště v zadní části budovy (poměrně úzký vjezd). My ale doporučujeme využít MHD :slight_smile:


Organizační info:
Sraz 16:30 před budovou arény. Bude čas na převlečení, připravení, občerstvení než se vrhneme do akce.
Doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude dobře pohybovat. Pevné boty! Žádné jehly, vysoké podpatky nebo žabky, ať nepřijdete k úrazu.
Čumáky povoleny, takže si jej nezapomeňte na epické fotky. Pokud chcete, můžete mít JP, osobní či smečková tričko(při hře budete mít vestu, která jej stejně zakryje), obojky taktéž nevadí. Je to sportovní akce, myslete na to, že v zápalu boje by jste se dalším přebytečným gearem mohli poranit či o něj nechtěně přijít.

Hry jsou domluvené hromadně na 17:00, 17:30 a 18:20. Pokud chcete přijít později, nezapomeňte zaškrtnout v přihlášce!

Mini info a k samotné lasergame:
Aréna má k dispozici jak týmové, tak sólo přestřelky, různý výběr hudby, jmenovky na výsledkové tabuli a podobně. Kdo už někdy byl na podobné akci, tak asi tuší, co čekat. Jaké módy můžete čekat najdete zde: https://www.lazerfunpraha.cz/cs/hry/


Vstupy:
Každý hráč si zaplatí tolik, kolik odehraje, což znamená 3 kola. Čím nás bude v jednotlivé hře, tím bude větší množstevní sleva. Útratu na baru si opět každý hradí sám. Každé kolo má 15-20 minut. Pokud vám to přijde málo, věřte mi, po pěti minutách budete spocení až na zadku :grinning:
Finální ceník napíšu, jakmile budu vědět kolik nás bude, ale předpokládám že jedna hra vyjde na 120,- nebo 130,-


Pravidla:
Během celé akce platí pravidla fair play. Žádné chtěné fyzické napadání, sahání ostatním na zbraň či slovní konflikty proti jiným účastníkům.
Pokud se toto bude během akce stane a i přes napomenutí bude pokračovat, bude účastník vyloučen z akce.

Uzavření přihlašování: 22.4.2024