Jsem-Pes

Památeční předměty

Po letech opět spouštíme možnost pořídit si památeční předmět - symbol své příslušnosti k seznamce, komunitě i svému psímu já. Někteří si pamatují vojenské známky, které byly k dispozici v počátcích seznamky a budou jednou sběratelskými kousky. Nyní přinášíme zcela nový předmět a do dalších se dle zájmu pustíme pustíme v budoucnu. Zisk z předmětů bude věnován na akce komunity nebo na reprezentaci v zahraničí.

Pas zvířete

Naši čtyřnozí kamarádi mohou mít Pas zvířete, tak proč ho nemít také? Jako první památeční předmět vydávaný u příležitosti Mr. Puppy CZ 2020 proto představujeme "Pas zvířete v zájmovém chovu". I když čtyřnohá předloha je knížečka, náš pas má formát běžné karty, aby byl skladný, vhodný do peněženky nebo do pouzdra na jmenovku - tak ho můžete mít vždy při sobě nebo i na očích ostatních!

Ve formuláři níže jsme předvyplnili údaje z profilu, ale můžete je upravit dle vlastních představ. Můžete si dokonce objednat více karet s různými údaji a fotkami nebo prostě víc kopií od jedné, kdybyste ji náhodou při venčení ztratili. Při vyplňování rovnou vidíte náhled karty. Doporučujeme nahrát fotku velikost 250 × 320 pixelů (nebo v tomto poměru), jiné fotky mohou být deformované. Pokud budete potřebovat pomoci s přípravou fotky, pomůžeme.

Cena karty je 50 Kč / kus. Platba možná jen v hotovosti při předání.
Objednávky jsou otevřeny do 20. listopadu. Předání je možné pouze při Mr. Puppy CZ 2020.


Bohužel tato funkce je přístupná pouze pro registrované uživatele.

Můžete se ale jednoduše zaregistrovat! Nic to nestojí a jste s tím hned hotovi. A pokud účet už máte, přihlašte se na hlavní stránce.