Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Vstávání s Puppym


Autor: ErickWest
Přidáno: 21. 10. 2022

Série: Vysněný štěně
První setkáníVyhoněnýVstáváníVycházka

Potom co jsem Puppymu pomohl udělat se uprostřed noci, jsme společně usnuli a mně se zdály krásné sny, ale z těch jsem měl být vytržený do ještě hezčí skutečnosti.


Vzbudí mě kousnutí a poskakování rukama po mém hrudníku.

Probudím se a vidím ho, to štěně nedá pokoj s tím kousáním, jen se nad tím usměju, ale oplatit mu to musím a cvrknu ho do nosu, očividně se mu to nelíbilo, protože zavrčí a kousne mě o něco víc, "Koukej toho nechat lumpe!" zasměji se znova a plácnu ho přes zadek, zase kousnutí.

Začnu se smát, svalím ho pod sebe "No počkej!" a začnu ho lochtat všude možně, kroutí se jako žížala, aby unikl mým prstům, které najdou každé citlivé místo, já musím dávat pozor na jeho zoubky, které koušou do každé části mého těla, na které dosáhne.

Když ho nechám, kouká se na mě trošku ublíženě, tak si ho přitáhnu k sobě a začnu ho hladit a drbat nejdřív na hlavě, přejdu přes zádíčka až na prdelku. Ublíženost je ta tam a teď vrní, jako kotě, člověku to nedá a musí se culit, když ho vidí.


Lehnu si, založim ruce spokojeně za hlavu. Hned začne okolo mě čmuchat a lízat mě, to ale neměl dělat, už tak jsem byl dost nadržený a moje péro teď už bylo jako stožár. "No podívej co děláš. Tak šup, koukej s tím něco udělat." Kousne mě to stanu, který mám mezi nohama "Heej! Jemně na pánovu kostičku." Ihned mi ho začne lízat přes trenýrky a já se při prvním doteku jeho šikovného jazýčku propnu, jakoby mnou projel proud.

Dlouho to nevydržím a sundám si trenýrky, automaticky začne lízáním koulí a přejde přes líbání u kořene a lízání žaludu k polknutí celého mého penisu. Dýchám jako čtyří, je to fakt šikula, moc hodný pejsek.

Chytnu ho za hlavu a trošku zrychlím tempo, protože mám pocit, že mi praskne, jestli se brzy neudělám.

Otočím si ho prdelkou k sobě a začnu ji drbat, jako pejska, masírovat mačkáním a odtahováním půlek od sebe, hladit a líbat, přejdu na vnější masáž prostaty a občas zajedu prstem na kraj jeho vstupu.

Ani se nepokusím ho varovat a všechno mu to napumpuju do pusy, pohladim ho po zádech, spokojeně a hrdě se na mě podívá, jakoby chtěl říct "Jsem šikovný pejsek.".


Přesunu ho na záda "Pojď se taky udělat, zasloužíš si to." řeknu a políbím ho na hrudník "Šikovný kluk".

Sednu si mu za hlavu na polštář a jezdím mu po celém těle nohama, občas mu je dám olizat a pak mě to nedá, má rád lízání a dušení, tak ať si to užije a sednu si mu na obličej, troška facesitingu by ho měla hezky rozpálit. Ihned začne lízat moji prdelku a já jsem v sedmém nebi, občas se trošku nadzvednu, aby se mi neudusil. Nohama teď jezdím po bříšku, prsou, občas jen tak přejedu přes pindíka, kterého zběsile honí, občas ho spíš mačká, jedu dál po stehnech, když je opustím, patou nezapomenu na koule, které pohladim, zmáčknu a velice lehce kopnu, to zavzdychání mi ho skoro znova postaví.

Podle toho jak mi dýchá mezi půlky, pochopím, že už brzy bude a chodidlem mu přejedu přes žaluda, než bys řekl švec, moje chodilo i jeho bříško bylo pokropeno ranní dávkou tohohle mazlíka.

Vezmu kapesníčky a hlazením mu utřu bříško a ještě ho podrbu na hlavičce.


"Tak a teď vstávat. Máme před sebou dlouhý den, tak ať si ho stihneme užít. A ty by ses měl nejdřív vykoupat ty čuňátko :-P. "


Dal jsem napouštět vanu a zatím se si s ním šel hrát. Pár aportíků a přetahování, ale hlavně jeho oblíbené drbání.


Když byla vana zpola plná vzal jsem ho do ní. Do ruky jsem vzal sprchu a pustil na něj vodu, kterou jsem nejdřív vyzkoušel na své ruce, tak akorát teplá. Na chvíli jsem vodu zastavil a začal ho mydlit, trošku se vrtěl, asi jako malé dítě, prostě cute, nevynechal jsem jediné místečko, začal jsem hlavou, kde jsem šamponem pořádně podrbal vlasy a hezky přes krk a hrudník až k prdelce, pěkně každou půlku zvlášť a pak mezi ně až k dírce. Začínal jsem být nadržený, zase, myslím že on taky, ale nechtěl jsem tak rychle za sebou, abychom měli energii na zbytek dne a tak jsem pokračoval v mydlení stehnen, lýtek i chodidel. Pak jsem se musel vrátit k rukám, které jsem v zaujatosti prsíčkama zapomněl.


Vzal jsem opět sprchu a spláchnul z něj sprchový gel a pomohl mu vstát, on se oklepal, jak to dělají skuteční pejsci, cute, ale dost mě tím odhodil a tak jsem ho plácnul přes zadek, podíval se nechápající na mě "No koukni cos udělal ty trdlo.". Jen se usmál jako kdyby byl spokojený se svou práci, já usmívajíc zavrtěl hlavou. Začal ho sušit ručníkem, podobně jako při mydlení jsem nevynechal jediný kousek jeho tělíčka.


"Tak koupel je hotová, běž do pelíšku, já si hodím rychlou sprchu a jdeme ven."