Mr. Puppy CZ

Kandidáti na Mr. Puppy CZ 2020

Akuma

Dominik, 22 let

A proč se chci přihlásit? Protože bych se chtěl coby reprezentant české komunity pokusit přiblížit dogplay běžným lidem a ukázat jim, že to není jen o sexu ...
Zobrazit celý text

Zavřít

Akuma

A proč se chci přihlásit? Protože bych se chtěl coby reprezentant české komunity pokusit přiblížit dogplay běžným lidem a ukázat jim, že to není jen o sexu, jak si většina myslí; že možná jsme trochu divní, ale ne ve špatném slova smyslu, a že na rozdíl od jiných nemáme problém vypustit z klece naše "vnitřní zvíře", abych tak řekl, a užívat si život naplno, bez potřeby cokoliv předstírat nebo skrývat.

Dobby

David, 21 let

Chtěl bych všem kteří by o to měli zájem ukázat, že být pes není jen o tom co se každému zprvu zdá. Ukázat jim, že když otevřou svoji fantazii, tak uzří, že každý z nás má kousek zvířete v sobě. ...
Zobrazit celý text

Zavřít

Dobby

Whuf :)

Chtěl bych všem kteří by o to měli zájem ukázat, že být pes není jen o tom co se každému zprvu zdá.
Ukázat jim, že když otevřou svoji fantazii, tak uzří, že každý z nás má kousek zvířete v sobě.

Rád bych dal najevo, že každý může být sám sebou bez ohledu na to jak zrovna vypadá, nebo jak se na něj ostatní dívají.
A taky bych rád pomohl každému, kdo se chce stát psem, aby se jím stal.

Jsem hrdý na to, že jsem pes.

Dark

Vojta, 24 let

Stručně bych sám sebe popsal jako někoho, kdo se nebojí nových výzev, rád poznávám nové členy komunity a jsem skoro pro každou srandu a špatnost.  ...
Zobrazit celý text

Zavřít

Dark

Co říct? Hodně z vás mě nějak zná a nemá cenu vás přesvědčovat o něčem jiném :)

Stručně bych sám sebe popsal jako někoho, kdo se nebojí nových výzev, rád poznávám nové členy komunity a jsem skoro pro každou srandu a špatnost. Zároveň pokud mohu, tak vždy rád pomohu.

Jako mistr bych se chtěl zasadit o další zajímavé akce hlavně v ČR, pozdvihnout naši komunitu a pokusit se o více akcí, na které přijdou nejen pejsci, ale třeba i latexáci a další. Nakonec i malé akce jako je třeba pivko nebo návštěva bazénu nebo laser game může být hodně fajn.
Nicméně, ať už mistr nebo ne, přiznejme si, že je to všechno hlavně o zábavě, relaxu a zbavení se stresu z každodenního života. Někdo to má spojeno více či méně se sexem, někdo spíše jen se zajímavým pocitem být pejsek a pro někoho je to zase o adrenalinu. Každý je jiný a myslím, že naše česká komunita je hodně pestrá, tolerantní a má co nabídnout i světu :)

Alan

Jarda, 40 let

Rád bych ukázal jak jsem hodný,milý,přítulný,pes, který nezlobí a který si chce užít zábavný večer. Slibuji na mou lachtaní čest, že se pokusím neudělat ostudu ...
Zobrazit celý text

Zavřít

Alan

Haf!
Rád bych ukázal jak jsem hodný,milý,přítulný,pes, který nezlobí a který si chce užít zábavný večer.
Slibuji na mou lachtaní čest, že se pokusím neudělat ostudu těm co mě znají a že místo konání soutěže zůstane v celku neporušeno......Za případné duševní či fyzické újmy způsobené některou z mých osobností, si mohou účastníci a návštěvníci sami!
Výše zmíněný slib platí i na mou účast v případných dalších soutěžích.
Neslibuji však,že nerozkoušu,nebo aspoň neožužlám šerpu....To víte chutná mi kde co a guma asi nejvíc.
Jo a slibuju že budu furt pokračovat v repre puppy-play tak, jak to dělám do dnes.
Ough!!

Tomik

Tomáš, 44 let

Hrozně se bojím, ale chci vám i sobě dokázat, že to jde. Kdo mě aspoň trošku zná, tak ví, jaký jsem introvert a jak se moc stydím. Přesto jsem se rozhodl to zkusit ...
Zobrazit celý text

Zavřít

Puppy_Tomik

Moje největší životní výzva
Hrozně se bojím, ale chci vám i sobě dokázat, že to jde. Kdo mě aspoň trošku zná, tak ví, jaký jsem introvert a jak se moc stydím. Přesto jsem se rozhodl to zkusit. Možná to nakonec nedám a s brekem uteču, ale co...
Moc prosím o vaší podporu. Ani netušíte, jak moc to budu potřebovat. Předpokládám, že už teď samou nervozitou nebudu moc pořádně spát.
Co o sobě říct? Jsem velmi neposlušné a nevychované štěňátko. Musím se moc a moc učit. Objevil jsem to teprve nedávno, ale už nemůžu jinak. Díky tomu jsem poznal spoustu úžasných lidí, pejsků a páníčků.
Moc děkuji svému partnerovi a páníčkovi v jedné osobě za jeho pomoc a podporu. Dále své smečce a zvláště mojí Alfě, že mi pomáhá objevovat nepoznané, klukům do Brna, že mi pomohli v začátcích a nesmím zapomenout i na svoje brášky Je vás hrozně moc, kdo mě podporujete a pomáhate.
Moc si toho vážím. Je to zavazující. Slibuju, že budu bojovat. Snad vás nezklamu.

Hlasování

Porota dává body kandidátům na základě soukromého rozhovoru se soutěžícími a jejich chování během celé soutěže. Přiřazuje body pro oblasti jako zápal, přátelskost, komunikativnost, atp. Body jsou sečteny a převedeny na procenta z maximálního počtu.
Váha hlasů poroty je 66%.

Diváci hlasují svým jedním hlasem pro svého favorita. Hlasování bude vyhlášeno po posledním kole, cca od 22:30 do 23:00. Hlasování probíhá elektronicky pomocí čipových karet. Hlasy jsou sečteny a převedeny na procenta z celkových hlasů.
Váha hlasů diváků je 33%.

Sponzoři a partneři

Fetishak Wruff Stuff Kotelna Kiphos.cz | Let your dark side shine Puppy Media Freeek! club ... a soukromí sponzoři