Jsem-Pes

Menu

Labradoří Experiment (4)


Autor: Socks the Catt
Zdroj: Furrotica Story Archive
Přeložil: igy
Přidáno: 1. 5. 2014

Série: Labradoří Experiment
Díl 1Díl 2Díl 3Díl 4Díl 5

Pán mi řekl, abych další den sbalil všechny své věci a přestěhoval je k němu do domu. Tu noc mě vysvlékl z mé psí kůže a já celou dobu kňučel jako štěně. Pán mi říkal, že budu v pořádku a že brzo to nebudu muset podstupovat každou noc. Pak mě podrbal za ušima a řekl mi, abych ho poslouchal.

Noc jsem strávil balením mých věcí do několika kufrů a krabic a připravil je na převoz. Doktor Hathers mi řekl, že s ním budu bydlet, dokud mě bude trénovat a že brzo poznám mého Pána. Myslel jsem, že se mi bude těžce usínat, ale spal jsem jako dudek.

Následující den jsem se řídil instrukcemi, které mi Pán dal. Dal jsem v práci výpověď s dvoutýdenní lhůtou. Pán říkal, že se musím naučit být zodpovědný vůči svým závazkům a nemůžu jen tak skončit. Vrátil jsem se pak do bytu, všechny své věci naházel do auta a jel do domu Pána. Nechal mi v autě ovládání na dveře garáže, abych mohl dovnitř.

Pán mě vyzvedl v garáži a provedl mě svým domem. „Tohle bude teď tvůj domov, Aspene,“ řekl mi při tom. „Většinu tréninku podstoupíš tady.“ Byl jsem vzrušený a šťastný, že tu jsem. Pán mi pak pomohl s věcmi a odvedl mě do svého pokoje.


Doktorovi poznámky:

Pozval jsem Aspena do svého domu, abych mohl lépe hlídat jeho trénink. Chtěl jsem ho naučit loajálnosti k jeho staré práci, takže trénink byl méně intenzivní první dva týdny. Také jsem Aspena požádal, aby sám vedl denní záznamy, do kterých sepíše své pocity a myšlenky. Používám je ke kontrole, jak zvládá trénink. Všechny záznamy jsem archivoval.

Rád bych zveřejnil několik záznamů, které mi ukázaly, že je připravený na fázi čtyři. Před každý záznam připíšu skutečný počet dní, kolik výcvik zatím trval. Požádal jsem Aspena, aby každý záznam začal napsáním, které den je, ale neumožnil jsem mu podívat se do předchozího záznamu k porovnání. Chtěl jsem zjistit, jak dlouho bude trvat, než ztratí přehled.


Aspenům záznam: Den 14

Den 14: Dnes byl můj poslední den v práci. Šéf nebyl rád, že odcházím, protože jsem prý byl velice dobrým zaměstnancem ten poslední měsíc. Ale já věděl, že mě volají jiné věci. Jsem dnes velice natěšený, protože Pán říkal, že můj trénink začne teď být intenzivnější.

Dnes večer mne Pán oblékl do nové psí kůže. Po nošení několik hodin ji myslím mohu nazvat mojí funkční kůží. Mám teď oblečený pár kožených světle hnědých chapsů s vycpanými koleny. Moje nohy jsou uzavřené v něčem jako hnědé mokasíny. Také mám světle hnědou „svěrací kazajku“ – nevím, jak lépe to nazvat – s připojenými packami. K límci na kazajce je přivázaná maska s otevřeným obličejem, s čumákem připnutým přezkou. Pán říkal, že tohle je teď moje nová kůže a že ji budu moci sundat pouze na koupání. Chapsy také nechávají přístupný zadek a koule k prozkoumání.

Také jsem dostal nový ocas. Byl podobný tomu, který jsem nosil s předchozím oblekem, ale měl klopu, kterou se dal připnout k chapsům. Za posledních pár týdnů jsem se naučil, jak vrtět ocasem na kolíku, k Pánově radosti. Poklepal mě na zadek, když jsem vrtěl ocasem. Vždycky mi to polechtalo na duši. Jsem rád, když se mě takhle dotýká.

Pán mi také dal nový obojek. Můj starý byl ošoupaný, tak mi Pán dal černý kožený obojek, úplně nový, který prý bude můj do té doby, pokud si pro mě nepřijde můj pravý Pán. Doktor Hathers mi také odstranil z místnosti postel a nahradil ji velkou psí postelí, vypadající jako velký polštář. Voněla novotou, ale byla opravdu pohodlná.

Zítra Pán začne něco, čemu říká Fáze 2. Jsem trochu vystrašený, ale věřím doktoru Hathersovi a vím, že pro mě chce to nejlepší.


Doktorovi poznámky:

Připravil jsem pro Aspena denní rutinní program, zatímco jsem upravoval jeho mysl dále do psí mentality. Přiznávám, že jsem se chtěl vědět, jestli mi poslouží, jako součást úprav.

Během Aspenovi rutiny se mnou vstával, odstranil jsem mu tlapky a ocas, aby použil záchod a umyl se. Pak máme snídani, kde probereme plán na den. Zatímco jsem v práci, Aspen je doma a uklízí dům jako běžný otrok. Když je hotov s domácími pracemi, má dovoleno nasadit si tlapky a dívat se na videa pro fázi dva. Videa jsou upravená proti běžnému programu. Obvykle je páska určena, aby zcela zlomila jeho mysl do psí mysli, ale v tomto případě jsem odstranil všechny zprávy a sugesce, které by odstranili jeho znalosti a schopnosti. Zprávy o službě Pánovi jsou samozřejmě přítomny, ale chci ponechat jeho schopnost komplexního rozhodování.

Nechávám ho sprchovat v náhodných intervalech, aby neznal týdenní rutinu. Dle očekávání nerad sundává svou „psí kůži“, jak tomu říká, ale je velmi šťastný, když je umytý a může si ji znovu obléci. Nyní připojím další důležitý záznam, kdy jsem ho neúmyslně připravil o panictví. Neuvědomil jsem si, dokud jsem neviděl tento záznam, že ještě nikdy neměl žádný homosexuální kontakt.


Aspenům záznam: Den 34

Den 27: Pán mne dnes pustil ven, abych prozkoumal jeho dvůr a jeho lesy. Bylo příjemné běhat venku, dokonce, i když mi Pán řekl, abych chodil po dvou a ne po packách. Pán mi připl k obojku vodítko a vzal mě do lesa. Pak mi řekl, abych šel na čtyři a vyndal mi ocas. Přikázal mi zůstat. Moje tělo poslechlo, než mohla mysl. Cítil jsem, že strká něco do mé díry. Bylo to studené a veliké. Pán mi neřekl, co dělá. Věřil jsem veterináři, on věděl, co je pro mě dobré. Dosedl na mě a tvrdě mě ošukal. Každý příraz byl elektrizující. Rukama mě držel za boky. Obojek se mi zdál nějak těsný. Řekl mi, že můžu výt a já tedy zavyl při každém přírazu. Držel mě za vodítko a říkal mi, že jsem hodný pes. Jsem hodný pes. Jsem moc hodný pes.

Pán se ve mně udělal. Pak sáhl pode mně a dráždil mě na mém uzlu. Pořád jsem ho cítil ve mně, pořád tvrdého, a udělal jsem se do jeho rukou, skučící a kňučící, vzpírající se vůči obojku. Pán mi říkal, abych očichal sebe a poté jeho. Poplácal mě na hlavě a řekl mi, že jsem hodný pes. Vím, že jsem hodný pes. Pán by mi nelhal. Řekl mi, abych se sklonil a pak mi dal ocas zpátky, než jsme vyrazili zpět domů.

Bylo skvělé, jak mě pán ojel v lese! Bylo to vůbec poprvé a chci to znovu! Pán říkal, že ve vhodný čas. Přišli jsme domů a pán mi dovolil pomoci mu s večeří. Zítra to snad uděláme znovu. Pán mi dal na výběr, jestli chci jíst s ním u stolu nebo na podlaze z misky. Vybral jsem misku. Pes by neměl jíst u stolu. Je to neuctivé k jeho majiteli. Pán mi dal mléčnou kost jako odměnu, že jsem byl hodný pes. Jsem rád hodný pes.


Doktorovi poznámky:

Než budu pokračovat, musím přiznat, že Aspen umí opravdu dobře držet. Beru ho ven každých pár dnů na takovouto procházku, aby si zvykl sloužit Pánovi. Jeden z hlavních bodů fáze dva tedy vyšel dobře, takže jsem věděl, že Aspenům trénink probíhá slibně. Brzy poté jsem ho posunul do fáze 3. Třetí fáze proběhla jak je běžné, neboť v ní nejsou žádné zprávy k potlačení myšlenek. Zprávy o podřízenosti, loajalitě a sexuálním uspokojování dominantů z klubu dobře zakořenily. Ostatní zprávy o psí mentalitě byly také osvojeny, jak můžete vidět z následujícího záznamu.

Rozhodl jsem se otestovat Aspena s jiným psím majitelem, abych viděl, jak si vede. Nebyl jsem zklamán.


Aspenům záznam - Den 58

Den… den… co je za den? Nevím. Nezáleží na tom. Pán mi připojil k počítači mikrofon, abych nemusel sundávat při záznamu tlapky. Pán pro mě udělal už tolik. Jsem Pánovi za všechno vděčný.

Pán mi dnes musel připomenout, že musím chodit po čtyřech, když dělám snídani. Cítil jsem se špatně, že jsem zapomněl, ale Pán řekl, že to je v pořádku. Pán mi taky dnes udělal celkovou prohlídku. Říkal, že kontroly jsou nutné. Cítil jsem se dobře, jak jsem se Pánovi ukazoval. Pán mně odměnil psím sucharem a nechal mě očichat jeho rozkrok. Mám rád tu vůni.

Pán musel do práce a já dělal domácí práce a pak se díval na pásku. Pán přišel domů ještě před západem slunce a já vrtěl ocasem a štěkal, když dorazil. Pán mě vzal do svého pokoje a řekl mi, že si na sebe musím vzít svojí lepší kůži. Pomohl mi do stejného psího obleku, jako jsem měl noc předtím, než jsem se nastěhoval. Následoval jsem ho do auta a lehl jsem si na zadní sedačky. Pán nějakou dobu řídil a já usnul. Vzbudil jsem se, když mi Pán přikázal K noze. Následoval jsem ho no nějakého domu.

Tam mi představil nějakého muže jménem Chris. Chris mě poplácal na hlavě a já na něj zaštěkal. Pán mi řekl, abych sednul a pak řekl něco jako „Nemluv“. Z nějakého důvodu najednou všechna slova zmizela, ale pořád jsem rozuměl Pánovi i Chrisovi. Štěkal jsem a kníkal jsem, když mě Pán prováděl po domu. Řekl mi, abych se posadil vedle jeho křesla, což jsem udělal.

Chris šel do jiné místnosti a vrátil se s nějakým psem na vodítku. Ten byl černý s bílými značkami. Podíval jsem se na Pána, který jen řekl „Sedni“. Nehnul jsem se. Druhý pes mě očichal a zavrčel. Chris ho plácl po boku a pes zakňučel. Chris mu dal příkaz a pes položil hlavu na zem a zvedl ocas.

Pán zatáhl za moje vodítko a řekl „Pojď“. Následoval jsem ho k druhému psovi. „Čichej“ Udělal jsem to a zapamatoval si vůni toho psa. Druhý pes znovu zavrčel, ale Chris ho znovu plácl. Pán třel moje pouzdro v rozkroku a já rychle dosáhl erekce. Pak na to něco namazal a ujistil se, že jsem pořádně tvrdý. „Dobře, Aspene,“ řekl, „Naskoč.“

Postavil jsem se na zadní končetiny a zajel jsem do druhého psa až po uzel. Slyšel jsem, jak druhý pes vyjekl a pak zakňučel. Já jsem vrčel a vůbec dál nevnímal. Pán řekl „Stříkej, hochu. Stříkej!“ a já poslechl. Vrčel jsem a slintal a udělal se do toho druhého psa. Potom jsem se ho chytil a držel se ho jako přivázaný. Chris mě drbal za ušima a říkal mi, že jsem moc hodný pes. Po chvíli jsem z toho psa slezl a sedl si vedle Pána.

Pán a Chris si nějakou dobu povídali a pak mi Pán řekl „Podvol se“. Dal jsem přední packy dolu, hlavu na ně a ocas jsem vystrčil vysoko do vzduchu. Chris mě pohladil pod ocasem a řekl mi, že jsem dobře vycvičený pes. Pán mi řekl K noze a já poslechl. Pán a Chris si pak ještě dlouho povídali, než jsme jeli domů.

Pán mi řekl, že jsem se opravdu předvedl a že můžu spát v tom lepším obleku! Jsem šťastný, že je Pán se mnou tak spokojený! Těším se na zítřek. Pán říkal, že se půjdeme projít do lesa. Nemůžu se dočkat!


Doktorovi poznámky:

Další den jsem ho opravdu vzal do lesa, abych viděl, jestli si pamatuju, co se naučil na vysoké škole. Nezapomněl nic. Řekl mi všechno o stromech a pravidlech jejich těžby, o loveckých zákonech v této oblasti i o všem živém v těchto lesích. Poznal škrábance na stropech zanechaných různými zvířaty a dokonce dokázal stopovat nějaká menší zvířata, žijící na mém pozemku. Jsem spokojený, že se experiment povedl. Za několik týdnů pošlu Aspena do Kalifornie, kde podstoupí fyzickou proměnu.

Pán Chris také souhlasil s mým zhodnocením, že je Aspen velice temperamentní a připravený na domov. Mám vytipovaných několik možných vlastníků pro Aspena, ale myslím, že nejlépe mu bude u Pána, který rád loví nebo se pohybuje v přírodě. Až se vrátí z fyzické proměny, budu už pro něj mít domov naplánovaný.

Aspen teď právě spí, s packami schoulenými pod bradou. Myslím, že se ve všech ohledech vidí jako pravý pes. Začnu s úpravou tréninku, aby všechny změny byly trvalé a byl připravený na cestu do Kalifornie.

HTTP/1.1